Palina ročná - vňať (40g)

 
Dostupnosť Dostupné do 3 dní
€2,50
   
Kód tovaru 258
Kategória Byliny od A - Z
 

Artemisia annua

 

Opis

 

Palina ročná, známa aj ako divý majorán, je rozšírená na celom svete, najmä v miernom pásme. Je typická pre Európu, Áziu, Severnú Ameriku a časti Afriky. Rastie na suchých, slnečných miestach, napríklad na lúkach, pastvinách, pri cestách alebo na násypoch. Je to nenáročná rastlina, ktorá preferuje pôdy bohaté na vápnik.

 

Použitie

Osoby, ktoré nemajú zdravotné komplikácie, hlásia zlepšenie svojho stavu po konzumácii vňate z Paliny ročnej a jej dlhodobé užívanie prináša množstvo ďalších pozitívnych účinkov.

Palina ročná je známa svojimi protizápalovými, protivírusovými, antiparazitnými, anti-karcinogénnymi a imunoregulačnými vlastnosťami. Prispieva k zníženiu vysokých teplôt v tele a selektívne pôsobí na nádorové bunky (tie, ktoré majú nadbytok železa), pričom nespôsobuje poškodenie zdravých buniek. Ďalej pomáha pri čistení krvi a podporuje trávenie.

 

Príprava

Ak máte akútne problémy: 5 g sušenej vňate zalejte 1 l horúcou vodou a nechajte lúhovať minimálne 15 minút. Tento nápoj by ste mali užívať aspoň 10 dní, buď počas jedla, alebo po jedle.

V prípade chronických problémov: na šálku horúcej vody pridajte 1,25 g sušenej vňate. Tento nápoj by ste mali piť pred raňajkami alebo po nich. Užívanie by malo trvať maximálne 2-3 týždne, po ktorých by ste mali urobiť 4 týždňovú pauzu.

 

Upozornenie!
Nekombinujte užívanie s rádioterapiou. Užívanie môže spôsobiť mierny pokles hladiny hemoglobínu.

Hmotnosť 0.04 kg