Novinka Tip
 

Ruský čaj pre zdravú pečeň (40g)

 
Dostupnosť Dostupné do 3 dní
€3,10
   
Kód tovaru 252
Kategória Bylinné zmesi
 

Tento vynikajúci prírodný nápoj má korene v tradičných ruských receptúrach, ktoré sú známe svojou silou a účinnosťou. Ruský čaj z čiernej ríbezle, púpavy, čakanky, rumančeka a pestreca je skutočným pokladom, ktorý podporuje zdravú funkciu pečene a prináša rad ďalších zdravotných benefitov.

Čaj je pripravený z čerstvých alebo sušených listov čiernej ríbezle, ktoré sú známe svojim vysokým obsahom vitamínu C a antioxidantov. Tieto vitamíny a antioxidanty pomáhajú chrániť pečeň a celý organizmus pred voľnými radikálmi, ktoré môžu spôsobiť poškodenie buniek.

Jemne sladká a osviežujúca chuť čiernej ríbezle v kombinácii s jeho silnými detoxikačnými vlastnosťami robia z tohto čaju ideálnu voľbu pre tých, ktorí sa snažia o zdravý životný štýl a chcú podporiť svoje telo v jeho prirodzených procesoch očisty.

V balení sa nachádzajú rýchlo sušené listy ríbezle pre príjemnejšiu chuť a väčší účinok.

Tento čaj podľa klasickej ruskej receptúry obsahuje aj ďalšie byliny nechtík, keďže táto bylina sa často používa na detoxikáciu pečene a na podporu trávenia. Púpava je jednou z najznámejších bylín používaných na podporu pečene. Má detoxikačné a protizápalové účinky. Ďalšie byliny sú sedmokráska, pestrec a čakanka.

Sedmokráska má protizápalové účinky a môže pomôcť pri zmierňovaní bolesti a podráždenia pečene. Čakanka je tradične používaná na podporu zdravia pečene a na zlepšenie trávenia. Dôležitou a nezanedbateľnou bylinou v zmesi je pestrec mariánsky. Pestrec mariánsky je výborný antioxidant, ktorý posilňuje imunitný systém človeka. Táto bylina má schopnosť očistiť a regenerovať pečeňový parenchým (bunkové tkanivo pečene), ako aj podporovať produkciu a distribúciu žlče. Taktiež má priaznivý vplyv na reguláciu hladín cukru a cholesterolu v krvi. Okrem toho pestrec mariánsky pozitívne ovplyvňuje fungovanie srdca a celkové trávenie. Často sa odporúča ako súčasť detoxikačných kúr na očistenie organizmu. Pestrec mariánsky je všeobecne považovaný za bezpečný a je mimoriadne prospešný pre zdravie pečene.

Spôsob prípravy

Príprava je jednoduchá: jednoducho zalejte horúcu vodou zmes a nechajte čaj niekoľko minút lúhovať, aby sa uvoľnila ich sila a chuť. Potom si len vychutnajte tento zdravý, chutný a obnovujúci nápoj.

 

Ruský čaj zo zmesi ríbezlí, nechtíka, sedmokrásky, čakanky a pestreca je nielen skvelým spôsobom, ako podporiť zdravie pečene, ale je to aj príjemný spôsob, ako si dopriať chvíľu pokoja a relaxácie. Urobte si ho súčasťou svojho každodenného rituálu a užite si jeho účinky na vaše zdravie a pohodu.

Hmotnosť 0.04 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: